WV

#CZUJE® marka modowa prosto od sióstr Zalewskich

In this Article

Share

Pomysł na Markę Odzieżową #CZUJE® oraz #czujezeodlatuje powstał w 2011 roku. Na początku Nasza działalność miała na celu poznać rynek Polski oraz Zagraniczny. Jako Siostry, zapragnęłyśmy zwiedzać świat.

Od najmłodszych lat, interesował Nas Sport, Podróże oraz Świat Biznesu. To właśnie dzięki Naszym zainteresowaniom powstał pomysł na Markę Odzieżową #CZUJE® oraz #czujezeodlatuje. Na przełomie lat 2019/2020 udowodniłyśmy sobie, że możemy więcej i że, niemożliwe nie istnieje. Postawiłyśmy na zmianę nazwy Firmy z CZUJE, ZE ODLATUJE na #CZUJE®, tworząc SKLEP INTERNETOWY CZUJE.PL Zmiana Nazwy Firmy oraz prowadzenie Sklepu Internetowego pozwoliło Nam rozwinąć Nową Kolekcję Koszulek #CZUJE®, które wspólnie z Naszymi Wszystkimi projektami, dają Nam możliwość rozwoju na Nowych płaszczyznach biznesowych. Wszystkie Kolekcje #CZUJE® , #czujezeodlatuje powstają z dbałością o każdy detal, tak, żeby każdy klient Czuł się w Naszych Ubraniach, Komfortowo, Stylowo i Wygodnie.

Kolekcję ubrań od Sióstr Zalewskich
kupisz na: WWW.CZUJE.PL
Odkryj więcej na: Instagram:
@CZUJE.PL @CZUJE_SKLEP
FACEBOOK/SKLEPCZUJE
Więcej przeczytasz w 9 numerze WVM

Rekomendowane Produkty

Zgłoś swój produkt lub asortyment z Twojego sklepu internetowego i zyskaj oficjalną rekomendację Redakcji Woman Vibe Magazine

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.