WV

WITAMINOWY SZOT stawia Festiwal Kobiet na nogi!

In this Article

Share

Z przyjemnością zawiadamiamy, że kolejnym Sponsorem Zumba®fitness FESTIWAL KOBIET 2022 zorganizowanego przez Emilia Furman jest WITAMINOWY SZOT, który stawia na nogi świat Zumby i Festiwal Kobiet! 
Na oficjalnym profilu wydarzenia Zumba®fitness FESTIWAL KOBIET 2022  organizatorka Emilia Furman zaprasza do wzięcia degustacji Witaminowych Szotów, przygotowanych według niezwykle prozdrowotnej receptury:

“Sponsorem naszego maratonu już kolejny raz są dwie świetne osoby Daria i Ewa z Witaminowego Szota🍯🍋🍊🌶️. Szoty witaminowe to skoncentrowane soki bez konserwantów, bez dodatku wody i cukru, w 100% naturalne. Polecamy każdemu kto chce wzmacniać swoją odporność i poprawiać kondycję fizyczną i psychiczną. Na naszym maratonie będzie można wygrać zestawy tych szotów, a więcej o ich zdrowotnych właściwościach możecie dowiedzieć się na www.witaminowyszot.pl oraz na fb/witaminowyszot i instagram/witaminowyszot👍👌😁

Dołącz do Sponsorów rekomendowanych przez nas tanecznych eventów i zyskaj bezpłatną reklamę w naszej sieci mediów: Woman Vibe Magazine, MyDances Magazine i Nasze Portale Regionalne.
Nie znaleziono galerii.

Rekomendowane Produkty

Zgłoś swój produkt lub asortyment z Twojego sklepu internetowego i zyskaj oficjalną rekomendację Redakcji Woman Vibe Magazine

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.