WV

Ten Festiwal Kobiet u Emilii Furman przejdzie do historii! Padł rekord frekwencji!

In this Article

Share

O Festiwalu Kobiet – spektakularnym tanecznym evencie organizowanym przez Emilię Furman pisaliśmy już wielokrotnie. To, że mamy do czynienia z niezwykłym fenomenem kulturowym wiedzieliśmy od początku. To jednak, jak niezwykle dynamicznie rośnie frekwencja z eventu na event przerosło nasze najśmielsze marzenia!
Wszystko to dzieje się przecież w niezwykle trudnych dla branży eventowej czasach. Najpierw Covid 19 pozamykał nas w domach i odzwyczaił od spędzania wspólnie czasu w przestrzeni publicznej. A teraz kryzys inflacyjny boleśnie uderzył po kieszeniach, studząc u wielu taneczny zapał. W Krakowie, gdzie Festiwal Kobiet miał miejsce, głośno jest o problemach finansowych Centrum Kongresowego, na dodatek w mieście znanym z wydarzeń kulturalnych nie łatwo jest się przebić z własnym pomysłem.

Tymczasem pomimo to, swym nigdy nie gasnącym zapałem i pasją Emilia Furman potrafiła połączyć topowych Instruktorów Zumby i wraz z nimi zaprzeczyć tym wszystkim negatywnym trendom! Razem zrobili event, który zapełnił ogromną halę sportową Uniwersytetu Ekonomicznego. Wygląda na to, że przed tą ekipą w składzie: Adry Garcia, Alba Duran (ZJ), Izabela Kin (ZES), Michał Kurpet (ZJ), Anna Dymitrasz, Szymon Głodny, Dariusz Selwa, Anna Grzybowska, Marta Mlak, Katarzyna Kozdęba, Kamil Nowak, Karol Oszczudłowski nie ma rzeczy niemożliwych! Musimy przyznać, że Redakcja WVM, już nie może się doczekać, kiedy zobaczy Was znów na evencie na Tauron Arenie, a niedługo później na krakowskich błoniach!

O tym, jak przepiękne było to wydarzenie najlepiej świadczą pierwsze zdjęcia od Agaty Łudzik @PhotoZumba.Poland i videoclipy z Festiwalu Kobiet!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ania Grzybowska (@aniagrzybowska_zin)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adry García (@adry_garcia.zf)

Rekomendowane Produkty

Zgłoś swój produkt lub asortyment z Twojego sklepu internetowego i zyskaj oficjalną rekomendację Redakcji Woman Vibe Magazine

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kolejne artykuły

Muzyczny pomnik dla Mam – koncert Zespołu Unisono w Niepołomicach

Witaj, jesteśmy Unisono – zespół muzyczny, który skupia się wokół muzyki gospel. Gospel, a pierwotnie God spell, to Słowo Boże:)). Chcemy nieść je na fali dobrej muzyki, wierząc że trafi w uszy, w serca, może w bolesne miejsca… aby pokrzepić wszystkich tych, którzy tego potrzebują! Wielką radością jest dla nas to, że możemy śpiewać wniebogłosy 😉 i pomagać przy tym innym. Wielką radością jest to, że robimy to razem – jednym głosem – czyli UNISONO.

Czytaj więcej