WV

Witaminowy Szot stawia Zumbę na nogi!

In this Article

Share

Szot to nazwa powszechnie zarezerwowana dla napojów alkoholowych. Oznacza „strzał” lub „zastrzyk”, a serwowany jest w małych kieliszkach i wypijany na raz. Nasze szoty witaminowe to najzdrowszy drink świata. To zastrzyk witamin zamknięty w małych buteleczkach, wykonany na bazie 6 naturalnych składników.

Pod okiem ekspertów z JEDYNEZDROWIE.PL dopracowane zostały idealne proporcje składników: złotej kurkumy, orzeźwiającej cytryny, magicznego imbiru, soczystej pomarańczy, leczniczego miodu i niezastąpionego pieprzu cayenne. To połączenie sprawia, że oddajemy w Twoje ręce idealny produkt, który zapewni Ci zdrowie i energię na cały dzień. Nasz szot wzmocni Twój organizm od środka co wpłynie pozytywnie nie tylko na jego wygląd ale też poprawę samopoczucia.

Nasze szoty tłoczymy na zimno ze 100 % naturalnych i świeżych składników przy użyciu wolnoobrotowych wyciskarek. NIE pasteryzujemy!!! Wiemy, że pasteryzacja niszczy wiele wartościowych dla zdrowia witamin i antyoksydantów. Dzięki metodzie tłoczenia na zimno składniki naszego szota zachowują wszystkie właściwości odżywcze oraz mają 4 razy więcej polifrenoli i flawoidów niż te uzyskane innymi metodami.

Witaminowe Szoty dla siebie oraz w pakietach prezentowych kupisz na stronie:
WITAMINOWYSZOT.PL
Artykuł ukazał się na łamach Woman Vibe Magazine i został zrealizowany w ramach kampanii: Wspierasz Świat Tańca – My Promujemy Ciebie

Rekomendowane Produkty

Zgłoś swój produkt lub asortyment z Twojego sklepu internetowego i zyskaj oficjalną rekomendację Redakcji Woman Vibe Magazine

Pin to board
Share on facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.